Joga w pełni słońca

Jeżeli marzy nam się joga w nietypowym miejscu, to możemy sobie pomyśleć o tym, że na plaży w Miami, codzienne spotykają się grupy joginów, którzy praktykują razem w pięknym słońcu.

Jeżeli marzy nam się taka właśnie praktyka, a mamy w planach wyjazd do Miami, to warto wcześniej sprawdzić sobie w internecie, w jakich godzinach odbywają się zajęcia na plaży. Warto też sprawdzić, czy w każdym miejscu spotkania odbywają się każdego dnia.

Dobrze jest też zrobić rozeznanie co do płatności za zajęcia. W niektórych miejscach jest informacja o tym, że można się wcześniej zapisać oraz dokonać płatności za zajęcia, natomiast nie ma podanej konkretnej kwoty. Jest tylko informacja o tym, że każdy wpłaca tyle ile uważa, że powinien, natomiast jest adnotacja, ile normalnie kosztują takie zajęcia.

Dzięki temu dostajemy podpowiedź na temat tego ile wypada zapłacić za takie zajęcia. Warto choć raz wybrać się na zajęcia na plaży, szczególnie, że aby w nich uczestniczyć wystarczy nam tylko ręcznik plażowy, a wybierając się na urlop do Miami, na pewno przynajmniej jeden znajdzie się w naszym bagażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *