Zajęcia w towarzystwie

Niektóre osoby mają tak, że mogą chodzić na różne zajęcia, ale najlepiej z kimś. Jak mają pójść same, to wolą zostać w domu. Jest to dziwne podejście, ale niestety sporo osób chyba boi się iść gdzieś samemu. Szkoda też uzależniać swoją kondycję od tego, czy będziemy mieli z kim pójść na zajęcia, czy nie.

Oczywiście ćwiczenie z kimś ma też wiele zalet. Zawsze mamy z kim wykonywać ćwiczenia w parze – zawsze łatwiej się je wykonuje z kimś kogo znamy niż z obcą osobą. Co więcej możemy się wzajemnie motywować oraz się wspierać. Wiadomo, że najlepiej jest rozmawiać o zajęciach z osobą, która wie o co chodzi.

Warto więc mieć osobę, z którą będziemy mogli praktykować jogę, natomiast musimy pamiętać, że nie możemy od nikogo się uzależniać. Szkoda omijać zajęcia tylko dlatego, że nasza koleżanka, czy nasz kolega nie może z nami iść. Po kilku sesjach, na które wybierzemy się bez znajomych, nauczymy się, że wcale nie potrzebujemy niczyjego towarzystwa. Najważniejsze żebyśmy my uczęszczali na zajęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *