Odpowiedni strój do jogi

Jeżeli praktykujemy jogę, to wiemy, że najlepiej robi się to w wygodnych ciuchach. Tak naprawdę wystarczą nam zwykłe dresy i koszulka i bez problemu możemy zaczynać. Całe piękno jogi polega na tym, że możemy ją ćwiczyć w każdych warunkach, nie wymaga ona inwestycji z naszej strony. Nie potrzebujemy bowiem, żadnych specjalnych ciuchów, ani też mat.
Wszystkie szkoły oferują swoje maty do ćwiczeń więc i ten koszt nam odpada. Dlatego jest to takie piękne, ponieważ możemy ćwiczyć zawsze. Wystarczą nam jakiekolwiek spodenki, czy getry i bluzka i już. Oczywiście jeśli chcemy, możemy zainwestować w lepsze ciuchy, szczególnie jeżeli praktykujemy regularnie.
Takie ciuchy są zawsze bardziej wytrzymałe, więc porządne leginsy mogą nam posłużyć nawet kilka lat. Jeżeli chcemy to warto też zainwestować w stanik sportowy, dzięki temu wszystkie pozycje będą dla nas jeszcze przyjemniejsze, ponieważ akurat w tym elemencie stroju, można poczuć dużą różnicę. Natomiast nie jest to oczywiście warunek do rozpoczęcia swojej przygody z jogą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *