Joga w plenerze: sposób na firmową integrację

Piknik dla zatrudnionych to nowatorska forma firmowych integracji. Żeby nie był nudny, może połączyć go z jakąś formą aktywności. My polecamy szczególnie zajęcia z jogi, po których można razem spożyć posiłek.

Decydujące są meble ogrodowe. Bez nich impreza pod gołym niebem nie ma sensu. Upewnij się, że domki narzędziowe są zamknięte, tak ażeby nikt z gości nie mógł przypadkowo wpaść na grabie. Bezpieczeństwo przede wszystkim! Gdy zapraszasz sporo osób, leżaki rattanowe nie są dobrym pomysłem. Lepszym rozwiązaniem jest drewniana ławka przy długim stole. Czy też standardowo krzesła ogrodowe. Natomiast kanapa ogrodowa prezentuje się ekstra, lecz sprawdzi się jedynie przy niewielkich imprezach. Szeroki wybór wszelkiego rodzaju mebli ogrodowych znajdziesz w internecie. Warto zerknąć.

Czy typu impreza musi być finansowym obciążeniem? Nie aż tak bardzo. W końcu odliczamy wynajem sali, a to w tej chwili duża ekonomizacja. Bezsprzecznie, przy bardzo pokaźnej imprezie należy zatroszczyć się o dodatkową ochronę, lecz o takich kwestiach trzeba pamiętać także przy organizacji imprez w klubach. Kosztem może być wypożyczenie sprzętów i zastawy. Na szczęście nie musisz wybierać najkosztowniejszych opcji: meble ogrodowe rattanowe są wysublimowane i prezentują się nadzwyczajnie, tylko czy na 100% możesz na nie tyle wydać? Prawdopodobnie drewniana ławka będzie lepsza?

Stale trzeba zatroszczyć się o jakieś atrakcje. To prawda, leżaki rattanowe zachęcają, ażeby się na nich rozłożyć, ale lepiej zachęcić gości do sportu. Może jakieś wyścigi? Współzawodnictwo może dać impuls! Zadbaj również o sprzęt do gier: przygotuj rakiety i skakanki. Trochę sportu wszystkim się przyda. Pamiętaj, sport to zdrowie! Trzeba go reklamować przy każdej okazji. Jeśli masz w ogrodzie domki narzędziowe, możesz trzymać w nich sprzęt sportowy. Świetna zabawa zapewniana!

Przyjęcie pod chmurką to wspaniała myśl na każdą okazję. Należałoby je organizować jak najczęściej, bo sprzęgają przyjemność i korzyści zdrowotne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *