Zajęcia w towarzystwie

Niektóre osoby mają tak, że mogą chodzić na różne zajęcia, ale najlepiej z kimś. Jak mają pójść same, to wolą zostać w domu. Jest to dziwne podejście, ale niestety sporo osób chyba boi się iść gdzieś samemu. Szkoda też uzależniać swoją kondycję od tego, czy będziemy mieli z kim pójść na zajęcia, czy nie.

Oczywiście ćwiczenie z kimś ma też wiele zalet. Zawsze mamy z kim wykonywać ćwiczenia w parze – zawsze łatwiej się je wykonuje z kimś kogo znamy niż z obcą osobą. Co więcej możemy się wzajemnie motywować oraz się wspierać. Wiadomo, że najlepiej jest rozmawiać o zajęciach z osobą, która wie o co chodzi.

Warto więc mieć osobę, z którą będziemy mogli praktykować jogę, natomiast musimy pamiętać, że nie możemy od nikogo się uzależniać. Szkoda omijać zajęcia tylko dlatego, że nasza koleżanka, czy nasz kolega nie może z nami iść. Po kilku sesjach, na które wybierzemy się bez znajomych, nauczymy się, że wcale nie potrzebujemy niczyjego towarzystwa. Najważniejsze żebyśmy my uczęszczali na zajęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *